Okna Gryfice

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne doradztwo i fachowy montaż, a przede wszystkim solidna stolarka okienka uznanych producentów ‒ tego powinieneś szukać w przedsiębiorstwach montujących okna, kiedy zamierzasz kupić nowe. Wszystkie te cechy charakteryzują także zachodniopomorską firmę rodzinną H.S.J +. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty montażu okien PCV w Gryficach?

Okna PCV Gryfice ‒ nasza oferta 

H.S.J + to rodzinne przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją. Firma powstała w 1994 roku, a jej siedziba mieści się dzisiaj w Derkaczu w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się całym procesem związanym z montażem okien PCV w Gryficach. Projektujemy, doradzamy, montujemy, a potem zapewniamy także obsługę posprzedażową. Ściśle współpracujemy z renomowanymi producentami okien z kraju i zagranicy, aby spełnić oczekiwania naszych klientów i sprawić, by przez wiele lat byli zadowoleni z inwestycji. Nasi fachowcy zajmują się głównie montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium, ale tworzą również m.in. wyjątkowe ogrody zimowe i fasady. Widzisz zatem, że doskonale znamy się na montażu okien PCV w Gryficach. Jakość naszych usług potwierdza zresztą ogromna liczba zadowolonych klientów. Dzisiaj to 4,5 tysiąca klientów indywidualnych, prezesów spółdzielni mieszkaniowych, dyrektorów firm budowlanych i wielu innych.

Okna Gryfice ‒ inwestycja na lata

Nasza oferta okien PCV w Gryficach obejmuje stolarkę poznańskiego Aluplastu i niemieckiego Salamander

Okna Aluplast serii Ideal 4000 oraz Ideal 8000 to systemy 5- lub 6-komorowe. Ideal 4000 to okna PCV idealne do nowoczesnego budownictwa. Technologia Aluplast umożliwia wyprodukowanie stolarki nawet o dużych gabarytach w kilkudziesięciu różnych odcieniach. Okna są odporne na włamanie (klasa RC2), zabezpieczone 2 uszczelkami zewnętrznymi i o maksymalnej szerokości szklenia 48 mm. Z kolei okna PCV Ideal 8000 są rekomendowane do wstawiania w obiektach budownictwa pasywnego. Mają 3 uszczelki i szklenie o maksymalnej szerokości 52 mm. Produkt jest antywłamaniowy ‒ wyposażono go w 6 punktów antywyważeniowych. Istnieje możliwość wyboru skrzydeł prostych lub zaokrąglonych oraz dodatkowego montażu ukrytych zawiasów w oknach PCV w Gryficach. 

Okna Salamander serii BluEvolution82 i Salamander serii BluEvolution92 charakteryzują: 6-komorowa budowa, 3 uszczelki, 6 punktów zapobiegających wyważeniu okna, blokada nieprawidłowego położenia klamki i mikrowentylacja. Seria BluEvolution82 powstała z myślą o budownictwie energooszczędnym. Głębokość zabudowy wynosi 82 mm, a szerokość szklenia ‒ do 53 mm. Natomiast montaż okien PCV w Gryficach z serii BluEvolution92 zalecany jest przede wszystkim w budownictwie pasywnym. Głębokość zabudowy to 92 mm, a maksymalna szerokość szklenia równa się 61 mm.

Okna PCV Gryfice ‒ dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jeśli szukasz przedsiębiorstwa z wyjątkową obsługą klienta, które od A do Z przeprowadzi proces montażu okien PCV w Gryficach, to nie mogłeś trafić lepiej. Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na rynku już trzecią dekadę. Oferujemy profesjonalne doradztwo i montaż okien PCV w Gryficach prowadzony przez fachową ekipę. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę www.HSJplus.pl i zobacz nasze portfolio

Zapraszamy do kontaktu!

Okna PCV Gryfice - okna i drzwi od HSJ+

Kontrahenci z którymi współpracujemy